Obecné podmínky společnosti / A1 GmbH


 • 1 Žádost o podnikatele a koncepční definice

(1) Následující obecné podmínky se vztahují na všechny dodávky mezi námi a spotřebitelem v jejich verzi platné v době objednávky.

Spotřebitel je každý přirozený člověk, který uzavírá právní transakci pro účely, které nelze většinou přičíst jejich komerční nebo nezávislé odborné činnosti (§ 13 BGB).

 • 2 Vytvořte smlouvu, ukládání textu smlouvy

(1) Následující předpisy o závěru smlouvy se vztahují na příkazy prostřednictvím našeho internetového obchodu https://www.inwohn.de.

(2) V případě uzavření smlouvy přichází smlouva s


A1 GmbH
Dokončení generálního ředitele Mikkel Lundsgaard Andersen
Na nákladní stanici 3
D-24976 HANDEWITT
Registruje číslo HRB 10874 FL
Zaregistrujte soudní okresní soud Flensburg

podmínky.

(3) Prezentace zboží v našem internetovém obchodě nepředstavuje z naší strany legálně závaznou nabídku smlouvy, ale pro spotřebitele je to pouze nepochybná žádost. Objednáním požadovaného zboží poskytuje spotřebitel závaznou nabídku k uzavření nákupní smlouvy.
(4) Při zadávání objednávky v našem internetovém obchodě se platí následující předpisy: Spotřebitel předkládá nabídku závazné smlouvy o úspěšném provedení objednávkového postupu stanoveného v našem internetovém obchodě.

Řád se odehrává v následujících krocích:

1) Výběr požadovaného zboží
2) Potvrďte kliknutím na tlačítka „Pro platbu“
3) Zkontrolujte informace v nákupním košíku
4) Zadejte kontaktní informace a doručovací adresu
5) Aktivita tlačítek „Vyberte metodu přepravy“ a „Vyberte metodu platby“
6) Vazba Odeslání objednávky kliknutím na tlačítko „Koupit“

Spotřebitel se může vrátit na web, na kterém jsou informace o zaznamenávání a správné vstupní chyby zákazníka, může se vrátit na web pomocí tlačítka „Zpět“ obsažené v internetovém prohlížeči používaném v pořadí závazného pořadí. Zavřete internetový prohlížeč Zrušit proces objednávání. Potvrzujeme přijetí objednávky přímo automaticky generovaným e -mailem („Potvrzení objednávky“). S tím přijímáme vaši nabídku.

(5) Ukládání textu smluvního textu pro objednávky prostřednictvím našeho internetového obchodu: Zašleme vám data objednávky a naše podmínky e -mailem. Smluvní podmínky si můžete také kdykoli zobrazit na adrese https://www.inwohn.de/agb. Z bezpečnostních důvodů již vaše data objednávky již nejsou přístupná přes internet.

 • 3 ceny, náklady na dopravu, platba, datum splatnosti

(1) Uvedené ceny obsahují zákonnou daň z obratu a další komponenty cen. Existují také náklady na přepravu.Pokud je doručení doručení do země mimo EU doručeno, může zákazník zaplatit další tarify, daně nebo poplatky, ale nikoli poskytovateli, ale na zodpovědné celní nebo daňové úřady. Zákazník se doporučuje požádat o podrobnosti před objednáním celních nebo daňových úřadů.

(2) Spotřebitel má možnost platby předem, paypal, kreditní kartu (Visa, MasterCard).

(3) Pokud si spotřebitel vybere platbu předem, zavádí se zaplatit kupní cenu ihned po ukončení smlouvy.

 • 4 Doručení

(1) Dodací doba na skladě je obvykle 1-3 pracovní dny. Pokud zboží není na skladě, očekávaná doba dodání bude po objednání sdělena e -mailem. Uzávěrka pro doručení v případě platby předem předem po platebním příkazu k běhu do banky zadané s převodem a pro všechny ostatní platební metody den po uzavření smlouvy. Pokud termín klesne na sobotu, neděli nebo zákonnou dovolenou v místě dodávky, termín končí příští pracovní den.

(2) Riziko náhodného zkázy a náhodného zhoršení prodané položky předává kupujícímu pouze při nákupu zásilky pouze kupujícímu.

(3) Dodávka s přenášejícím za přepravce se provádí pouze na obrubník.

(4) Objednávky odeslané s předávcem nákladu jsou pravidelně vyzvednuty nebo zasílány každý pátek a pak mohou být sledovány s číslem nákladu/přepravy přenášené e -mailem. Německá objednávka pro předávání nákladní dopravy je zaslána s Spedition Dachser.
https://www.dachser.de/de/

 • 5 Odstranění názvu

Vyhrazujeme si vlastnictví zboží, dokud nebude kupní cena zaplacena v plné výši.

****************************************************************************************************

 • 6 Právo na stažení zákazníka jako spotřebitele:

Právo na stažení

Spotřebitelé mají nárok na právo na stažení v souladu s následujícím ustanovením, přičemž spotřebitelé je každý přirozený člověk, který uzavírá právní transakci pro účely, které lze většinou připsat jejich komerční nebo nezávislé odborné činnosti:

Právo na stažení

Chcete -li uplatnit právo na stažení, musíte (A1 GmbH, na nákladní stanici 3, 24976 HandEwitt,0461 995 190 84, info@inwohn.de.) Použití jasného vysvětlení (např. Dopis zaslaný poštou nebo e -mailem) o vašem rozhodnutí zrušit tuto smlouvu. Můžete použít přiložený formulář pro zrušení modelu, který není předepsán.
Na našem webu můžete také elektronicky vyplnit a vysílat formulář pro zrušení vzorku nebo jiné jasné vysvětlení [vložte internetovou adresu].
Pokud tuto možnost využijete, okamžitě vám poskytneme potvrzení o přijetí takového zrušení okamžitě (např. E -mailem).

Chcete -li udržovat období zrušení, stačí, abyste před vypršením vypršení zrušení vypršeli odeslání oznámení na výkop práva na zrušení.

Právo na stažení

Máte právo tuto smlouvu zrušit do devadesáti dnů, aniž byste uvedli důvody.

Doba zrušení je devadesát dní, ode dne, kdy jste vy nebo třetí strana, která není dopravcem, zmocnila zboží.

Chcete -li uplatnit své právo na stažení, musíteVrácení formuláře podhttps://www.inwohn.de/pages/rucksendung-von-produkten vyplnit. Zde nás budete informovat o jasném prohlášení o svém rozhodnutí zrušit tuto smlouvu.


Důsledky zrušení

Pokud tuto smlouvu zrušíte, máme všechny platby, které jsme od vás obdrželi, včetně nákladů na doručení (s výjimkou dodatečných nákladů, které vyplývají ze skutečnosti, že si vyberete jiný typ doručení než nejlevnější standardní doručení, které nabízíme námi musí splácet), okamžitě a nejpozději do čtrnácti dnů ode dne, kdy bylo přijato oznámení o vaší zrušení této smlouvy. Pro toto splácení používáme stejné platební prostředky, jaké jste použili v původní transakci, pokud s nimi nebylo výslovně dohodnuto něco jiného; Za žádných okolností nebudete za toto splácení účtováni poplatky.

Můžeme odmítnout splácení, dokud nebudeme zboží nevrátit, nebo dokud neposkytnete důkaz, že jste zboží vrátili, v závislosti na tom, jaké je dřívější čas.

Zboží máte okamžitě a v každém případě nejpozději do čtrnácti dnů ode dne, kdy nás informujete o zrušení této smlouvy, abyste nám poslali nebo předali. Uzávěrka je zachována, pokud odesláte zboží před termínem čtrnáct dní.

Nesou bezprostřední náklady na vrácení zboží.

Konec zrušení

****************************************************************************************************

 • 7 Záruka

Platí právní předpisy pro záruku.

 • 8 Smluvní jazyk

Jako německý jazyk bude k dispozici výhradně.

 

 • 9 Právo na stížnost

Předpisy vady zákona o nákupu se mohou vztahovat na právo na stěžování. Jako spotřebitel máte dvouleté stížnosti. Pokud obdržíte nesprávný článek týkající se vaší objednávky nebo poškozeného článku, musíte si stěžovat v přiměřené době poté, co jste našli vadu. Pokud si stěžujete do pěti dnů od přijetí zboží, stížnost je zvažována včas. Stížnosti mohou být hlášeny. E -mail: info@inwohn.dk. Vrácení zboží můžete uplatnit své právo na stěžování. Pokud je stížnost oprávněná, pokryjeme vaše příslušné náklady na přepravu. Pokud je vaše stížnost odůvodněná, znamená to, že v závislosti na situaci můžete buď opravit, vyměnit peníze, získat peníze zpět nebo snížit cenu. Pokud je stížnost odůvodněná, uhradíme vaše (vhodné) náklady na přepravu. Zboží musí být vždy vráceno ve správném obalu. Nezapomeňte také obdržet potvrzení o přepravě, abychom mohli uhradit vaše náklady na dopravu.
Vždy nahlaste svůj návrat prostřednictvím www.inwohn.de/etur Článek je odeslán na: koupit vše “na nákladní stanici 3 24976 HandEwitt„ Přijímáme pouze balíčky, které jsou odeslány přímo na adresu. Objednávky, které nesplňují obecné podmínky AllBuy, jsou bez předchozího upozornění zrušeny.

 • 10 Vrácení částky nákupu


InShern se vždy snaží splatit částku stejným platebním prostředkem, který byl použit k nákupu. Důvodem je problémy s „ID transakce vypršela“, změnou platební karty, změnou banky nebo podobně. Vydá částku na dárkové kartě, kterou zákazník obdrží přímo e -mailem.

 • 11 Pricerunner Købsgaranti

Når du Handler Hos OS, on omfatted AF Pricerunner Købsgaranti. Dermed er du Sikret op do 50 000 korun, Hvis Nobet Skulle Galt jsem byl forbindelse med dit køb. Købsgarantien Koster Engineer OG Gælder pro všechny Medlemmer of He Loget Ind På Pricerunner.

Købsgarantien Dækker Fesike Persion, kterého Bosiddende I Danmark, Og Den Gør Sig Gældende, I så Faldikker Ikke Påtager Sig Deres Ansvar ifølge ind je pro 60 dage efter et Køb.

Selvom du ikke alledeed on medlem på pricerunner og on přijde v dores hjemmeside skrze to, Kan dit Køb stadig blive af Købsgarantien. Det Eneste, du Behøver v Gøre, zaregistroval Dig Inden pro en efter dit Køb. V Blive Melemu zdarma Og Taber Mindre End Tre mintut! Bliv Medlem På Pricerunner pro Din Købsgaranti

Pro v Købsgarantien Scal Gælde er det nødvendigted, v Télingen oslovil, až Dig Som soukromá osoba. Du Har ret til ertstatning, hvis noget galt i forbindelse med dit køb såsom ve Varen Ødelagn, en vare mangler ved levering, varen on forkert eller eller eller eller eller udebliver.

Vy pro Kun Erstatning pro přímého návrháře Ø Skade, ty har víko, auskaffelsesomKostninger Og. Købsgarantien omfter Altså Ikke erstatning pro Andre Direct Eller nepřímý omKostninger, værditab eller udeblevne indtægter.

Pro Endelige Betingelselser Og OG nad kategoriány, které on a dny zaručuje, Besøg Pricerunner.